Sprzęt

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

rodzaje świetlików dachowych
Pod hasłem świetlik dachowy, kryje się duża ilość produktów, które rozróżnia się głównie ze względu na rodzaj pełnionej funkcji. I tak możemy wyróżnić klapy dymowe, wyłazy dachowe, świetliki punktowe stałe, świetliki punktowe przewietrzające i pasma świetlne. Każdy z tych produktów może być wyprodukowany w innej konfiguracji materiałowej, dlatego tak ważne jest doprecyzowanie potrzeb klienta. Poniżej omówimy każdy z nich.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

picture1

Firma Verbatim wprowadziła na rynek trzy nowe kamery internetowe zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości, wiernemu oddaniu wrażeń wizualnych dla użytkowników biznesowych, domowych biur, streamerów, YouTuberów i vlogerów.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Baterie trójdrożne
Filtrowanie wody staje się powoli standardem. Przefiltrowana woda pozbawiona jest bowiem zapachu oraz smaku chloru. Co więcej, filtry pozwalają skutecznie usuwać z niej zanieczyszczenia mechaniczne w postaci drobinek piasku czy rdzy, które pochodzą z przestarzałych instalacji. Baterie trójdrożne to odpowiedź na współczesne potrzeby. W zależności od potrzeb, umożliwiają nam dostęp do wody filtrowanej, a także zimnej i ciepłej wody wodociągowej. Co musisz wiedzieć o bateriach trójdrożnych?

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Rewolucja VR dzieje sie na naszych oczach HTC KOMSA Polska 1

fot. Komsa

HTC, globalny lider rozwiązań VR (Virtual Reality), kontynuuje rozwój innowacyjnej technologii na rodzimym rynku. Podpisana właśnie umowa z KOMSA Polska na dystrybucję gogli
i okularów VIVE ma zapewnić tajwańskiej marce dotarcie do jeszcze większego grona klientów B2B, zainteresowanych zupełnie nową jakością w szkoleniach, prezentacji produktów i edukacji.