Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Inwestycje w kryptowaluty powszechnie uznawane są za ryzykowne, ale jednocześnie dają szansę osiągnięcia znaczących zyski. Obawy wynikają z dużej wolności rynku cyfrowych pieniędzy i braku jego konkretnych regulacji. Zatem dlaczego warto rozważyć zakup kryptowalut?

 

Historia kryptowalut sięga 2008 roku. Właśnie wtedy powstała najpopularniejsza na świecie cyfrowa waluta – BitCoin. Dla nowych technologii 13 lat to bardzo długi okres. Od tamtej pory kryptowaluty z niszowej ciekawostki stały się alternatywą dla tradycyjnych środków płatniczych. Obecnie coraz więcej punktów handlowych i usługowych przyjmuje płatności za pomocą cyfrowej waluty. To, że są one ciekawą alternatywą dla fizycznych pieniędzy, wiążącą się z licznymi korzyściami i co najważniejsze coraz bezpieczniejszą , stara się udowodnić fintech Platon Life.

 

 

Korzyści płynące z aplikacji

Firma Platon Life za pomocą swojej strony stworzyła cyfrowy ekosystem, w którym jest dostępne wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygody z kryptowalutami. Całość została zamknięta w jednej, prostej w obsłudze aplikacji. Jakie korzyści przed osobami posługujących się cyfrowymi pieniędzmi otwiera Platon Life? Pierwszą z nich jest możliwość uzyskania pasywnego dochodu poprzez utworzenie lokaty na kryptowaluty. Drugą jest zdobycie atrakcyjnych rabatów na produkty i usługi firm partnerskich w Platon Store. Natomiast trzecią jest możliwość inwestowania na giełdzie. Jednak to nie wszystkie korzyści, jakie można uzyskać na stronie fintechu. W ofercie jest również możliwość brania udziału w licytacjach nietuzinkowych, kolekcjonerskich przedmiotów w atrakcyjnych cenach. Do tej pory mogliśmy tam znaleźć takie przedmioty jak rzadkie modele resoraków czy kolekcjonerskie wersje butów. Zarówno w przypadku Platon Auction, jak i Platon Store, środkiem płatniczym jest Platon Coin (PLTC) - kryptowaluta wprowadzona na rynek przez amerykański fintech.

 

 

Bezpieczne zarabianie

Aby móc skorzystać z usług Platon Life konieczna jest rejestracja i weryfikacja konta, która umożliwia utworzenie cyfrowego portfela, w którym można w nim przechowywać 8 rodzajów kryptowalut (PLTC, BTC, ETH, BCH, XLM, USDT, UNI oraz LINK). Tym, co najczęściej wstrzymuje osoby chcące korzystać z kryptowalut, jest ryzyko utraty własnych pieniędzy. Obecny rozwój technologii pozwolił na stworzenie bezpiecznych cyfrowych portfeli – właśnie taki portfel możemy utworzyć na stronie Platon Life. Jego bezpieczeństwo zapewnia światowy lider w dziedzinie zabezpieczeń internetowych Broadcom (wcześniej znany pod nazwą Symantec), natomiast ubezpieczenie zostało zapewnione przez firmę Anderson.

Celem Platon Life jest wprowadzenie cyfrowej waluty do ogółu społeczeństwa oraz do biznesu za pomocą zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Więcej o działaniach i ofercie firmy dowiesz się, klikając w link: https://platonlife.com/pl/