Aktualności

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
image
Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach dla biznesu, wraz ze swoimi partnerami umożliwiająca firmom osiąganie najwyższych poziomów wydajności, zaprezentowała dziś nową serię EC5x – nową kategorię indywidualnych komputerów mobilnych zaprojektowanych do utrzymywania stałej łączności między pracownikami i ciągłego dostępu do danych. Nowe modele zwiększają wydajność pracownika, usprawniają współpracę zespołową i ułatwiają obsługę klienta, bez względu na branżę, w której są użytkowane. W wyglądzie i dotyku komputery EC5x przypominają zwykłe smartfony z systemem Android™10, jednak wyposażone są w zintegrowany czytnik oraz specjalny zestaw programów przeznaczonych dla personelu pierwszej linii. Seria EC5x to najcieńsze i najlżejsze mobilne komputery firmy Zebra.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Katalog IT Pożyczka na święta
Brakuje Ci wolnych środków na nadchodzące Święta? Obawiasz się, że nie wystarczy Ci gotówki, by przygotować wymarzony, rodzinny obiad dla swoich bliskich? A może chciałbyś obdarować kogoś prezentem, ale nie masz tyle oszczędności, by móc zrealizować zakup? Wyjściem w tej sytuacji może być szybka pożyczka gotówkowa, o którą możesz wnioskować przez internet!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

city
Polsce pojęcie zarządzanie infrastrukturą (Facility Menagement, FM) jest obecnie bardzo popularne. Należy do jednych z najważniejszych sektorów biznesu i szybko wkracza również w pole zarządzania nieruchomościami. Wiele również firm pomału zaczyna sobie uświadamiać, że FM ma potencjał oszczędności oraz bezpieczeństwa. Czym jest zarządzanie infrastrukturą i co wchodzi w jego zakres, dowiesz się z poniższego artykułu.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

shopping cart
Sytuacja związana z koronawirusem w dużym stopniu wpłynęła na wiele biznesów. W dzisiejszym artykule poruszymy temat sprzedaży na Amazon i eBay w czasie pandemii, a także opiszemy wsparcie, jakie eBay oferuje swoim sprzedawcom.

Podkategorie