Aktualności

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

pracy
W nowym badaniu zleconym przez firmę Zebra około 60 proc. respondentów twierdzi, że warunki pracy uległy poprawie, a technologie ułatwiające pracę są lepiej wykorzystywane.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

tc33
Nowe dotykowe komputery mobilne TC53/TC58 oferują mobilne wymiarowanie oraz funkcję płatności zbliżeniowej (ang. tap-to-pay), co pozwala na sprostanie potrzebom dynamicznych procesów biznesowych.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

GalaxyS22Ultra Front PhantomBlack

fot. Komsa

Wyczekiwana przez rynek seria smartfonów Galaxy S22 dla biznesu już w ofercie KOMSA
KOMSA, dystrybutor ICT na rodzimym rynku oraz zdobywca nagrody „Odkrycie Roku 2021” Samsung Electronics, wzbogaca ofertę o nową serię Galaxy S22. Stworzona przez koreańską markę linia to obecnie trzy modele – Samsung Galaxy S22, S22+ i S22 Ultra. Ten ostatni, Galaxy S22 Ultra to model długo wyczekiwany przez użytkowników biznesowych. O tym, jak ważna jest to premiera dla przedsiębiorców i integratorów, przekonuje Paweł Sterniuk, Fulfillment Purchasing Manager w KOMSA Polska.

 

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
image
Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach dla biznesu, wraz ze swoimi partnerami umożliwiająca firmom osiąganie najwyższych poziomów wydajności, zaprezentowała dziś nową serię EC5x – nową kategorię indywidualnych komputerów mobilnych zaprojektowanych do utrzymywania stałej łączności między pracownikami i ciągłego dostępu do danych. Nowe modele zwiększają wydajność pracownika, usprawniają współpracę zespołową i ułatwiają obsługę klienta, bez względu na branżę, w której są użytkowane. W wyglądzie i dotyku komputery EC5x przypominają zwykłe smartfony z systemem Android™10, jednak wyposażone są w zintegrowany czytnik oraz specjalny zestaw programów przeznaczonych dla personelu pierwszej linii. Seria EC5x to najcieńsze i najlżejsze mobilne komputery firmy Zebra.

Podkategorie